WItajcie!

Wszystko w twoich rękach –
determinacja i chęci.
Resztą zajmiemy się MY!

Omega wykonuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów zarówno z języka hiszpańskiego na język polski, jak i z języka polskiego na hiszpański. Dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowaną grupą ekspertów z języka hiszpańskiego, możesz mieć pewność, co do wysokiej jakości tłumaczeń. Wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy oraz duże kwalifikacje w zawodzie są widoczne na pierwszy rzut oka w każdym dokumencie. 

Naszym celem jest zadowolenie klienta oraz spełnienie wszystkich oczekiwań, dlatego też ofertę dostosowujemy indywidualnie. 

Mamy nadzieje, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są poprawne tłumaczenia dokumentów. Pamiętaj, że przekłada się to m.in. na wizerunek Twojej firmy oraz bezpośrednio wpływa na postrzeganie Cię przez Twoich klientów czy współpracowników. Dlatego zgłoś się do nas – profesjonalistów, którzy wszystkim się zajmą. Czekamy właśnie na Ciebie.

Dlaczego my?

Szkoła Językowa Omega

Kilka faktów o nas

1000

uczniów uczęszczało na nasze zajęcia indywidualne i grupowe

48

rodzajów kursów dla różnych potrzeb oraz o różnym stopniu zaawansowania

100

skuteczność przygotowania do egzaminów państwowych

10

lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć stacjonarnych i online

Zacznij
Po co tracić czas?

Zaczynamy!

Chcesz rozpocząć przygodę z nauką języka hiszpańskiego, a może potrzebujesz tłumaczenia dokumentów? Masz jakieś pytania albo wątpliwości? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci pomożemy.
© Copyright 2021 – strony internetowe i sklepy Tings.pl
Scroll to top