18lis

Eurowizja 2022, czyli konkurs o wielkie marzenia

Zapewne każdy z Was zna, nawet jeśli nie ogląda, konkurs piosenki Eurowizja. Ale czy wiecie, kim jest Chanel? Oczywiście nie chodzi tu o francuską projektantkę, ale hiszpańską reprezentantkę na Eurowizji 2022. Była ona tegoroczną faworytką. Ostatecznie nie udało jej się wygrać, zajęła zasłużone 3 miejsce na podium, ale i tak znalazła się na ustach świata. W niniejszym artykule odpowiemy sobie na pytanie, kim jest hiszpańska Chanel?

Eurowizja 2022 – hiszpańska reprezentacja

Profesjonalny, przykuwający uwagę i ociekający seksapilem. Taki właśnie był występ Chanel Terrero na Eurowizji. Dziewczyna udowodniła Europie, że umie nie tylko śpiewać, lecz także tańczyć. Na scenie wystąpiła z tryskającym energią kawałkiem SloMo, którego rytm osadzony jest w reggaetonie.

Chanel – kim jest?

Co prawda, Chanel Terrero reprezentowała Hiszpanię na Eurowizji 2022, jednak piosenkarka ta pochodzi z innego krańca świata. Urodziła się w Hawanie na Kubie w 1991 roku, a mając 4 lata przeniosła się wraz z rodziną do Hiszpanii, dokładniej do Katalonii.

Chanel jest osobą o wielu talentach. Od maleńkości uczyła się baletu, gimnastyki i śpiewu. Taka wszechstronna baza pozwoliła jej rozpocząć karierę w teatrze muzycznym już w wieku 16 lat. Ma na koncie występy w musicalach takich jak „Mamma Mia” czy „Flashdance”. Chanel Terrero jest nie tylko piosenkarką, lecz także aktorką. Tak naprawdę właśnie to rzemiosło pozwoliło jej rozwinąć skrzydła. Była jedną z pięciu finalistek do roli w wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga filmie „West Side Story”.

Niestety do tej pory nie udało jej się zadebiutować na deskach Hollywoodu. Chanel zachłysnęła się jednak tym światkiem, dając pokaz taneczny na koncercie kolumbijskiej piosenkarki Shakiry, więc wielkie światła jupiterów stoją przed nią otworem. Wszystko wskazuje na to, że świat o niej jeszcze usłyszy i być może nie będzie trzeba długo czekać na to, aż uzyska status międzynarodowej gwiazdy.

Zatem kim jest hiszpańska Chanel?

Jest to artystka, tytan pracy i pewna siebie kobieta, która z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy publikę swoim talentem. Dlatego, jeżeli jesteście zainteresowani hiszpańską kulturą popularną, to bez wątpienia warto śledzić jej poczynania.

Tags:
© Copyright 2021 – strony internetowe i sklepy Tings.pl
Scroll to top